Вал стартера AS (Польша) SG4005 (фото 1)
Характеристики
Каталоговий номер
SG4005
Виробник
AS (Польша)
Число зубців
46
Якість
STANDARD LINE
Зовнішній діаметр [мм]
94.60
Довжина 1 [мм]
150
Довжина 2 [мм]
20.00
Кількість канавок
10
Нова деталь без застави

Вал стартера AS (Польша) SG4005

  • 0 відгуків

UAH 1,343

Комплекти в яких міститься «AS (Польша) SG4005»

Аналоги «AS (Польша) SG4005»

Втулка металева AS (Польша) SBU9017(BULK)
  • 0 відгуків

UAH 29 сьогодні

  • 0 відгуків

UAH 7,781 завтра

Стопорне кільце стартера AS (Польша) SRS9014
  • 0 відгуків

UAH 44 завтра