Муфта генератора AS (Польша) AFP0054 (фото 1)
Характеристики
Каталоговий номер
AFP0054
Виробник
AS (Польша)
Якість
STANDARD LINE
Розмір різьби
M16x1.5
Кількість канавок
5
Нова деталь без застави
Опель
Сааб

Муфта генератора AS (Польша) AFP0054

  • 0 відгуків

для перевірки сумісності товару

UAH 1,169

Комплекти в яких міститься «AS (Польша) AFP0054»

Аналоги «AS (Польша) AFP0054»

  • 0 відгуків

UAH 2,008 завтра

Знімач шківів ручний AS (Польша) AT0006
  • 0 відгуків

UAH 388 завтра

Муфта генератора Magneti Marelli AMA0046
  • 0 відгуків

UAH 1,287 завтра

Оригінальні номери

GENERAL MOTORS
  • 1204376
  • 12786853
  • 93172295
Fiat
  • 77363565