Кольцо контактное (пр-во Cargo) HS Cargo 133924 (фото 1)
Характеристики
Каталоговий номер
133924
Виробник
HS Cargo
Внутрішній діаметр
13.20
Зовнішній діаметр [мм]
26.4

Кольцо контактное (пр-во Cargo) HS Cargo 133924

  • 0 відгуків

UAH 149

  • завтра
  • Код: 90153

Доставка

На склад «Новой Почты» На склад «Новой Почты»
Тариф перевізника
Самовывоз для жителей г.Луцк Самовывоз для жителей г.Луцк
Тариф перевізника
Курьером по Украине (до двери) Курьером по Украине (до двери)
Тариф перевізника

детальніше →

Оплата

Visa Master Card Apple Pay Google Pay Приватбанк

Наложенный платёж, Оплата наличными, Онлайн картой Visa/MasterCard (LiqPay), детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «HS Cargo 133924»

  • 0 відгуків

UAH 7,461 завтра

  • 0 відгуків

UAH 140 сьогодні

Підшипник кульковий d<30 HS Cargo 140784
  • 0 відгуків

UAH 277 завтра

  • 0 відгуків

UAH 128 завтра

  • 0 відгуків

UAH 178 завтра

  • 0 відгуків

UAH 267 завтра

  • 0 відгуків

UAH 152 завтра

CARGO Підшипник генератора HS Cargo F032140093
  • 0 відгуків

UAH 222 завтра

Колектор генератора PROFIT 71330924
  • 0 відгуків

UAH 97 завтра

Оригінальні номери

Toyota
  • 2706002050
  • 2706002070
Hyundai/KIA
  • KK33318300