Генератор HS Cargo F032114099 (фото 1)
Характеристики
Каталоговий номер
F032114099
Виробник
HS Cargo
Напруга, В
14
Струм зарядки від генератора (А)
80
Ø шкива [мм]
57.5
Кількість канавок
6
Пежо

Генератор HS Cargo F032114099

  • 0 відгуків

для перевірки сумісності товару

UAH 7,828

  • завтра
  • Код: 2952679-1

UAH 6,989

  • 2 дні
  • Код: 2952679

Доставка

На склад «Новой Почты» На склад «Новой Почты»
Тариф перевізника
Самовывоз для жителей г.Луцк Самовывоз для жителей г.Луцк
Тариф перевізника
Курьером по Украине (до двери) Курьером по Украине (до двери)
Тариф перевізника

детальніше →

Оплата

Visa Master Card Apple Pay Google Pay Приватбанк

Наложенный платёж, Оплата наличными, Онлайн картой Visa/MasterCard (LiqPay), детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «HS Cargo F032114099»

  • 0 відгуків

UAH 10,025 завтра

  • 0 відгуків

UAH 8,271 завтра

  • 0 відгуків

UAH 58 сьогодні

  • 0 відгуків

UAH 204 завтра

Статор CARGO HS Cargo 233344
  • 0 відгуків

UAH 1,653 завтра

  • 0 відгуків

UAH 197 завтра

CARGO Контактне кільце HS Cargo F032138441
  • 0 відгуків

UAH 130 сьогодні

CARGO Підшипник 17*47 мм HS Cargo F032333119
  • 0 відгуків

UAH 164 завтра

CARGO Вугільні щітки (2 шт) FIAT, FORD, PEUGEOT HS Cargo F032140914
  • 0 відгуків

UAH 51 завтра

Оригінальні номери

Toyota
  • 2706000020
  • 270600Q130
  • 270600Q100
  • 270600Q021
  • 270600Q020
Peugeot/Citroen
  • 5705KJ
  • 5705CP
  • 5702L1
  • 5702J2
  • 5705NP