Генератор HS Cargo 111518 (фото 1)
Характеристики
Каталоговий номер
111518
Виробник
HS Cargo
Напруга, В
14
Струм зарядки від генератора (А)
70
Идентификационный номер исполнения штекерного
PL42
Ø шкива [мм]
59.5
Кількість канавок
4
Тойота

Генератор HS Cargo 111518

  • 0 відгуків

для перевірки сумісності товару

UAH 6,615

  • завтра
  • Код: 1830932

Доставка

На склад «Новой Почты» На склад «Новой Почты»
Тариф перевізника
Самовывоз для жителей г.Луцк Самовывоз для жителей г.Луцк
Тариф перевізника
Курьером по Украине (до двери) Курьером по Украине (до двери)
Тариф перевізника

детальніше →

Оплата

Visa Master Card Apple Pay Google Pay Приватбанк

Наложенный платёж, Оплата наличными, Онлайн картой Visa/MasterCard (LiqPay), детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «HS Cargo 111518»

  • 0 відгуків

UAH 7,100 завтра

Діодний міст CARGO HS Cargo 132082
  • 0 відгуків

UAH 898 завтра

  • 0 відгуків

UAH 36 2 дні

  • 0 відгуків

UAH 382 завтра

  • 0 відгуків

UAH 106 завтра

  • 0 відгуків

UAH 999 завтра

Підшипник кульковий d>30 HS Cargo 140462
  • 0 відгуків

UAH 584 завтра

CARGO К-т щіток генератора (2 шт) HS Cargo F032140371
  • 0 відгуків

UAH 36 завтра

  • 0 відгуків

UAH 1,029 2 дні

  • 0 відгуків

UAH 139 4 дні

Оригінальні номери

Toyota
  • 2706011170
  • 2706011270
  • 2706011280
  • 2706011281
  • 2706011320
  • 2706011340
  • 2706055060
  • 2706055070